E-shop REFILTR.CZ je právě ve výstavbě.

K 1000

Kód: 11817
Značka: Filtron
100 Kč
Skladem

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

SPOLEHLIVÉ FILTRY A ŘEŠENÍ USNADŇUJÍCÍ PRÁCI

 Každý rok namontují mechanici ve všech evropských zemích více než 36 milionů filtrů FILTRON. Sortiment FILTRON čítá více než 2700 výrobků a pokrývá 97% evropského trhu osobních vozidel.

JAK ZNAČKA FILTRON USNADŇUJE MECHANIKŮM PRÁCI?

Barevné odlišení obalů jednotlivých typů filtrů a snadno zapamatovatelné číselné označení

Různé barvy obalů a zřetelné číslování filtrů jsou pro značku FILTRON charakteristické již mnoho let. Tyto prvky usnadňují vyhledávání filtrů na skladě a snižují riziko chybného výběru.

Kompletní systém informací o filtrech FILTRON

Díky katalogu filtrů snadno a rychle vyhledáte specifikaci a informace o používání konkrétního filtru FILTRON. Katalog nabízíme v tištěné, internetové i mobilní verzi.

Návody k montáži v tištěné podobě a také jako VIDEO návody

U filtrů s komplikovanou montáží jsou přímo do balení přikládány tištěné návody. Od roku 2018 nabízí FILTRON také VIDEO návody, které najdete na YouTube a našich internetových stránkách v záložce návody a také na stránce daného filtru.

Interaktivní školení zdarma pro všechny mechaniky a prodejce

Odborníci z týmu FILTRON se s vámi podělí o své vědomosti týkající se výrobků a technologie filtrace v interaktivním internetovém školení FILTRON ACADEMY, které již absolvovalo více než 8500 odběratelů značky FILTRON. Školení najdete na stránkách: www.academy.filtron.eu

CO SVĚDČÍ O VYSOKÉ KVALITĚ FILTRŮ FILTRON?

LABORATORNÍ KONTROLA KVALITY

Kontrolujeme kvalitu materiálů používaných k výrobě, dále také účinnost a odolnost hotových výrobků. V moderní laboratoři naší firmy k tomu využíváme více než 60 výzkumných metod, které splňují požadavky mezinárodních standardů

KOMPETENCE DODAVATELE ORIGINÁLNÍHO VYBAVENÍ

FILTRON je značkou filtrů od firmy MANN+HUMMEL, která je předním dodavatelem originálních filtrů pro největší automobilové koncerny. MANN+HUMMEL je světovým lídrem v oblasti technologie filtrace.

MODERNÍ VÝROBNÍ LINKY

Filtry značky FILTRON dosahují takových parametrů kvality a spolehlivosti díky pokročilé moderní technologii využívané v našich výrobních závodech. Za výrobu filtrů FILTRON zodpovídá více než 2000 odborníků.

ISO14001_2015_ang-1Cetyfikat IATF 16949 angielski-1Certyfikat ISO 9001_2015 angielski

CERTIFIKOVANÉ SYSTÉMY MANAGEMENTU KVALITY

Výrobní závody, v nichž vytváříme filtry značky FILTRON, splňují přísné požadavky norem ISO 14001:2015 a IATF TF 16949. Managementu kvality je podřízen celý výrobní postup: od výběru materiálů, přes polotovary, až k dokončení hotového výrobku a jeho předání do skladu.

ZODPOVÍDÁME ZA KVALITU

V případě zjištění vady výrobku značky FILTRON zajistíme nejen výměnu výrobku za nový, ale uhradíme také náklady na provedení prací a výměnu poškozených dílů. Plné znění záručních podmínek najdete zde.